Dzień Otwarty z Wyjątkowymi Gośćmi!

Liceum Civitas to więcej niż szkoła – to miejsce, gdzie edukacja nabiera nowego wymiaru, przygotowując uczniów do życia w dynamicznym, zmieniającym się świecie. Dlatego zapraszamy na Dzień Otwarty, na którym będzie można doświadczyć atmosfery, filozofii i wyjątkowej jakości edukacji oferowanej przez Liceum Civitas. Działaj! Możesz zmienić (swój) świat!

To wyjątkowa okazja, by spotkać się z rektorem współtworzącego liceum Collegium Civitas - prof. Stanisławem Mockiem oraz Jackiem Żakowskim, kierownikiem Katedry Dziennikarstwa i Nowych Mediów.

Pamiętajcie: drzwi Liceum Civitas są otwarte przez cały rok! Dla uczniów, którzy zdecydują się do nas dołączyć w trakcie roku szkolnego, mamy przygotowane specjalne zniżki!

dzień otwarty w Liceum Civitas